FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Portfel Xapo
Autor Wiadomość
Miroka 

Zaproszone osoby: 3

45640 Punktów
Wysłany: 2014-10-25, 13:09   Portfel Xapo

Ostatnio sporo stronek rozdających bitcoiny namawia do założenia portfela Xapo i daje bardzo duże bonusy za to, że portfel zostanie założony z ich reflinka.

Na czym to właściwie polega?

Podajesz adres email, na ten email dostajesz wiadomość od Xapo, że ktoś przysłał Ci bitcoiny, po czym 1 klik i zakładasz konto. Wystarczy adres email i 4-cyfrowy kod PIN do konta.
Na "dzień dobry" dostajesz 50 bits, czyli 5000 satoshi. I adres do wpłat BTC.
Nawet jest tam program partnerski, w którym płacą tyle samo za każdego poleconego.
Nic tylko zarabiać, i do tego zgarniać 50% bonusy ze stronek na których zarabiasz...

Tylko pytanie, co potem można z tymi bitcoinami zrobić?
Można je wypłacić na inny adres bTC - do tego służy przycisk z napisem PAY.
Wcisnęłam go na próbę - pojawił się komunikat, że muszę najpierw zweryfikować konto.
Ok - próbujemy.
Najpierw trzeba podać numer telefonu komórkowego, na który przysyłają sms-em kod, który następnie trzeba wpisać do odpowiedniej rubryki. Zrobione.
Następny formularz: dokładny adres, data urodzenia, numer dowodu osobistego... nawet trzeba odpowiedzieć na pytanie, skąd mam kasę. To już zaczyna być mniej zabawne. No ale wypełniłam wszystko co chcieli, wciskam przycisk potwierdzający, zaczynają migać czerwone kropki... po dość długim czasie pojawia się komunikat: An error occurred while validating your information. Please reload the page and try again. W skrócie: wystąpił błąd, spróbuj ponownie. Próbuję ponownie, to samo. Za trzecim razem pusta biała strona. Zalogowałam się ponownie, po naciśnięciu przycisku PAY pojawia się formularz do wpisania kwoty i adresu. Na razie mam tylko 5001 satoshi, więc brakuje mi jeszcze kilkuset by można było cokolwiek wysłać. Jak uklikam to spróbuję.

bialy52 

630 Punktów
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2014-10-27, 19:32   

Zapewne każdy kto zarabia kryptowaluty spotkał się z tą reklamą (osobiście dostrzegłem ją na samej górze na czerwonym pasku, na jednej ze stron w 3ziko). Jak ktoś lubi nowe doświadczenia i naukę na ewentualnych własnych błędach polecam, dla tych którzy są raczej za stabilnością nie jest to dobry wybór.

Odpowiedz do tematu